Wiadomości z Tych

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom Policję

  • Dodano: 2021-11-30 07:00, aktualizacja: 2021-11-29 15:35

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów drogeryjnych, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach.

W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem zniszczenia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 sierpnia 2021 roku w sklepie przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach. Nieznany sprawca ukradł artykuły drogeryjne w postaci perfum oraz maszynki do golenia powodując straty o łącznej wartości ponad 700 złotych.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne ubrany w niebieską rozpinaną koszulę z długim rękawem, szarą koszulkę, niebieskie spodnie jeansowe za kolano, czarne buty sportowe z biała podeszwą.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również