Wiadomości z Tych

Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osoby ze zdjęć? Powiadom nas!

  • Dodano: 2018-12-17 12:00

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży głośnika bezprzewodowego. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 listopada 2018 roku w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej w Tychach. Nieustalona osoba dokonała kradzieży głośnika bezprzewodowego. W toku prowadzonego postępowania wyszczególniono wizerunki osób, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 18 lat, krótkie blond włosy zaczesane na prawą stronę, okulary, ubrany w kurtkę długości ¾, koloru czarnego, pod spodem bluza koloru szarego z kapturem, spodnie jasnoniebieskie z szarym szerokim lampasem z zewnętrznej strony, czarne sportowe buty.

Drugi w podobnym wieku, krótkie blond włosy, ubrany w czarną kurtkę ¾ z kapturem obszytym brązowym futerkiem, czarne spodnie, buty sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-330, 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również