Wiadomości z Tych

Wieczór taneczny w dzielnicy Wartogłowiec w Tychach. Poznaj szczegóły!

  • Dodano: 2023-09-18 12:30

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na Wieczór Taneczny w dzielnicy Wartogłowiec, który odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w Restauracji Irys. Wydarzenie organizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2023.

Zatańcz w Tychach!

To wydarzenie, które z pewnością umili jesienny wieczór. Wieczór Taneczny poprowadzi DJ Mariusz Morkisz, który zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i stworzy niezapomnianą atmosferę do tańca. To doskonała okazja, by wykazać się swoimi tanecznymi umiejętnościami lub po prostu roztańczyć się przy ulubionych utworach. Podczas wydarzenia nie zabraknie także pokazu i animacji, które przygotuje Zespół Taneczny z Klubu Seniora Platyna. To będzie nie tylko okazja do podziwiania talentu tancerzy, ale również inspiracja do aktywnego spędzania czasu, niezależnie od wieku.

Wieczór Taneczny to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w przyjaznym i otwartym towarzystwie. To wydarzenie, które pozwoli Wam oderwać się od codziennych trosk i cieszyć się tańcem i muzyką w przyjaznym i serdecznym towarzystwie.

  • Wstęp wolny - pierwszeństwo dla mieszkańców dzielnicy Wartogłowiec.
  • Obowiązują zapisy pod nr tel. 32 438 20 61, 692 387 217.

Wieczór taneczny w dzielnicy Wartogłowiec organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2023.

  • Miejsce: Tychy, Restauracja Irys, ul. Dzwonkowa 60    
  • Data: 29 września 2023 g. 18.00 do późnej nocy

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również