Wiadomości z Tych

Widziałeś tego mężczyznę? Poinformuj policję

  • Dodano: 2024-01-19 11:00

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia ościeżnicy drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego, do którego doszło w Tychach przy ulicy Sienkiewicza. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Zniszczono mienie

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia w postaci ościeżnicy drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 25 grudnia 2023 w Tychach przy ulicy Sienkiewicza. Straty, które powstały w wyniku zniszczenia oszacowano na kwotę 5000 złotych.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis mężczyzny

Mężczyzna w wieku około 25-35 lat, wysoki, normalnej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w brązową kurtkę z kapturem, jasne jeansowe spodnie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również