Wiadomości z Tych

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Tychach odbędą się 21 marca!

  • Dodano: 2024-03-14 13:00

21 marca w godzinach od 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7 po raz kolejny odbędą się Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Oferty, rekrutacja i założenie firmy

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertami pracy, bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami, zasięgnąć informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych czy dowiedzieć się jak założyć własną firmę. Będzie to idealna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach. Swoje oferty przedstawią także Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Pracodawców zainteresowanych zaprezentowaniem się podczas Targów Urząd Miasta prosi o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach tel. (32) 781 58 61.

  • Udział w Targach jest bezpłatny.

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: 

Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również