Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Tyskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Dodano: 2018-11-13 12:15

Tyscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej czuwali nad bezpieczeństwem podczas przemarszu z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. W uroczystych obchodach Dnia Niepodległości udział wziął Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński.

Przedwczoraj w Tychach odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, w których udział wziął Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński. Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w kościele św. Marii Magdaleny w Tychach odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Następnie odbył się przemarsz z orkiestrą w stronę Urzędu Miasta Tychy, gdzie miało się odbyć odsłonięcie nowego pomnika Niepodległości.

Aby nie doszło do zakłóceń ładu i porządku publicznego ani też zdarzeń drogowych, w tym czasie nad bezpieczeństwem uczestników czuwali tyscy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Dla policjantów przedsięwzięcie było znakomitą okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.