Wiadomości z Tych

Tyska policjantka wyróżniona

  • Dodano: 2018-02-15 11:30

W szeregu policjantów wyróżnionych za wzorową służbę stanęła podkom. Izabela Sobczyk z tyskiej komendy. Otrzymała gratulacje, które w imieniu Komendanta Głównego Policji wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia.

W rotundzie katowickiej komendy wojewódzkiej odbyła się odprawa służbowa kadry kierowniczej, w trakcie której wręczone zostały śląskim policjantom listy gratulacyjne i wyróżnienia. W imieniu nadinsp. Jarosława Szymczyka wręczył je Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia. Wśród wyróżnionych policjantów znalazła się podkom. Izabela Sobczyk z tyskiej komendy, która otrzymała list gratulacyjny za wzorowe wykonywanie swojej pracy. Policjanta na co dzień pracuje w wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu i rozwiązała już nie jedną skomplikowaną i złożoną sprawę. Wyróżnienie, które otrzymała świadczy o profesjonalizmie, rzetelności, wiedzy jaką posiada, a także zaangażowaniu, które wkłada w prowadzone sprawy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a także satysfakcji z wykonanej pracy, która niewątpliwie przyczynia się do ustalania i zatrzymywania sprawców przestępstw

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również