Wiadomości z Tych

Tychy: Spacery badawcze z mieszkańcami w Parku Łabędzi

  • Dodano: 2023-04-04 07:15, aktualizacja: 2023-04-03 20:02

Tyski Zakład Usług Komunalnych przygotowuje się do projektu rewitalizacji i zagospodarowania Parku Łabędzi w Tychach. W dniach 16 i 18 kwietnia odbędą się spacery badawcze z mieszkańcami, podczas których tyszanie będą mogli opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i propozycjach dot. przebudowy tego parku.

Spacery potrwają około 1,5 godziny i odbędą się:

  • 16 kwietnia 2023  roku (niedziela) o godz. 10:00 oraz 
  • 18 kwietnia 2023  roku (wtorek) o godz. 12:00

Zapisy: k.kula@tzuk.tychy.pl  do dnia 13 kwietnia (czwartek). Na spacer zostaną zaproszone osoby zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Mieszkańcy, którzy nie będą uczestniczyć w spacerze, mogą przekazać swoje uwagi dotyczące przebudowy parku na powyższy adres email (k.kula@tzuk.tychy.pl). Opinie mieszkańców będą brane pod uwagę przy pracach projektowych nad koncepcją rewitalizacji parku.

Kolejne etapy projektu obejmują przeprowadzenie diagnozy terenu, w tym analizy urbanistyczne, funkcjonalne, przyrodnicze oraz warsztaty projektowe z zaproszonymi ekspertami.

Projekt koncepcji zostanie zaprezentowany na spotkaniu konsultacyjnym dla mieszkańców w czerwcu b.r., a finalna koncepcja posłuży do przygotowania dokumentacji technicznej oraz wykonania rewitalizacji parku.  

Google NewsSubskrybuj mojeTychy.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również