Wiadomości z Tych

Tychy: Spacery badawcze z mieszkańcami w Parku Łabędzi

  • Dodano: 2023-04-04 07:15, aktualizacja: 2023-04-03 20:02

Tyski Zakład Usług Komunalnych przygotowuje się do projektu rewitalizacji i zagospodarowania Parku Łabędzi w Tychach. W dniach 16 i 18 kwietnia odbędą się spacery badawcze z mieszkańcami, podczas których tyszanie będą mogli opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i propozycjach dot. przebudowy tego parku.

Spacery potrwają około 1,5 godziny i odbędą się:

  • 16 kwietnia 2023  roku (niedziela) o godz. 10:00 oraz 
  • 18 kwietnia 2023  roku (wtorek) o godz. 12:00

Zapisy: k.kula@tzuk.tychy.pl  do dnia 13 kwietnia (czwartek). Na spacer zostaną zaproszone osoby zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Mieszkańcy, którzy nie będą uczestniczyć w spacerze, mogą przekazać swoje uwagi dotyczące przebudowy parku na powyższy adres email (k.kula@tzuk.tychy.pl). Opinie mieszkańców będą brane pod uwagę przy pracach projektowych nad koncepcją rewitalizacji parku.

Kolejne etapy projektu obejmują przeprowadzenie diagnozy terenu, w tym analizy urbanistyczne, funkcjonalne, przyrodnicze oraz warsztaty projektowe z zaproszonymi ekspertami.

Projekt koncepcji zostanie zaprezentowany na spotkaniu konsultacyjnym dla mieszkańców w czerwcu b.r., a finalna koncepcja posłuży do przygotowania dokumentacji technicznej oraz wykonania rewitalizacji parku.  

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również