Wiadomości z Tych

Tychy: Potrącenie 8-latka na przejściu dla pieszych

  • Dodano: 2024-06-24 11:30

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 20 czerwca na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Katowickiej. Na skutek zdarzenia do szpitala trafił 8-latek, na szczęście w stanie niezagrażającym jego życiu i zdrowiu. 

Tychy: Potrącenie 8-latka na przejściu dla pieszych

W czwartek, 20 czerwca po godzinie 11.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Katowickiej w Tychach. Na pomoc poszkodowanemu 8-latkowi ruszyły najpierw osoby postronne, które były świadkami zdarzenia. Po przyjeździe załogi pogotowia chłopiec został przekazany pod opiekę ratowników medycznych, a następnie, w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu, przewieziony do szpitala na dalszą diagnostykę. 

Mundurowi wstępnie ustalili, że nastolatek na hulajnodze został potrącony przez samochód osobowy marki BMW, którym kierował 70-letni mężczyzna. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy szczegółowo ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia drogowego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również