Wiadomości z Tych

Tychy perłą samorządu. Sprawdź kategorie!

  • Dodano: 2023-06-05 07:30, aktualizacja: 2023-06-04 19:49

Podczas Kongresu Perły Samorządu, który odbywa się w Gdyni poznaliśmy laureatów konkursu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Urszula Dryka została Skarbnikiem Samorządu 2023. Tychy zajęły także 1. miejsce w Konkursie Samorządowy Lider komunikacji i promocji za realizowany w urzędzie miasta projekt „Urzędowo, ale zrozumiale!”.

Sukcesy naszego miasta

Tyska skarbniczka zwyciężyła w rankingu Skarbnik Samorządu 2023 w kategorii miast pow. 25 tys. mieszkańców. W kategorii gmin wielskich wygrał skarbnik Lipnicy Wielkiej, gmin miejsko-wiejskich: skarbniczka Wołomina, gmin miejskich do 25 tys. mieszkańców: skarbniczka Pucka, a w kategorii miast powyżej 120 tys. mieszkańców skarbniczka miasta Gdańsk.

W konkursie Samorządowy Lider komunikacji i promocji Tychy zajęły 1 miejsce w obszarze komunikacji, w poszczególnych obszarach zwyciężyli: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego (w obszarze promocji), Giżycko (w obszarze zdrowia), Rokietnica (w obszarze ekologii).

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również