Wiadomości z Tych

Trwa wymiana oświetlenia w Tychach

  • Dodano: 2021-08-03 10:00

We wtorek, 3 sierpnia rozpoczynają się prace budowlane w Parku Północnym w ramach realizowanego w mieście od 8 miesięcy zadania pn. "Modernizacja systemu oświetlenia w mieście Tychy".

W całym parku zostanie wymienionych 42 szt. opraw. Stare, zużyte oprawy zostaną wymienione na nowe, ledowe oprawy energooszczędne. Prace potrwają 4 tygodnie i będą wykonywane zgodnie z wprowadzonym "Systemem zarządzania publicznymi terenami zieleni dla miasta Tychy" oraz z poszanowaniem walorów przyrodniczych tego miejsca.

W sierpniu, w ramach projektu pn : "Modernizacja systemu oświetlenia w mieście Tychy - obszar 2 i 4" prace będą prowadzone jeszcze m.in. na ulicach: Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Mikołowskiej, Budowlanych, Burschego, Andersa, Fitelberga, Filaretów, Grota-Roweckiego, Cienista, Bema. W związku z tym mogą wystąpić krótkie, czasowe wyłączenia oświetlenia na tych ulicach. Za utrudnienia przepraszamy!

W sumie zostanie wymienionych 2 308 szt. opraw i 1 298 szt. słupów. Koszt zadania to 15,3 mln złotych

W ciągu najbliższych tygodni rozpocznie się także realizacja projektu pn : "Modernizacja systemu oświetlenia w mieście Tychy - obszar 1 i 3",  w ramach którego wymienionych zostanie 2 355 szt. opraw i 1420 szt. słupów. Koszt tego zadania to pond 14 mln złotych.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.