Wiadomości z Tych

Tragiczny wypadek na ulicy Turyńskiej: zginął 58-letni rowerzysta

  • Dodano: 2024-07-02 12:45

Wczoraj późnym wieczorem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 58-letni rowerzysta. Czynności prowadzone na miejscu zdarzenia trwały do późnych godzin nocnych. Wszelkie okoliczności wypadku będą badać policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Mężczyzna najechał na naczepę samochodu

Wczoraj po godzinie 22.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Turyńskiej w Tychach. Na miejsce została skierowana załoga pogotowia ratunkowego, zastępy straży pożarnej oraz policjanci tyskiej komendy. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych, kierujący rowerem elektrycznym z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn najechał na naczepę prawidłowo zaparkowanego samochodu ciężarowego marki Mercedes. Niestety, pomimo wysiłków podjętych przez świadków zdarzenia i ratowników medycznych, nie udało się uratować życia 58-letniego mężczyzny.

Czynności na ulicy Turyńskiej trwały do późnych godzin nocnych. Postępowanie w sprawie wypadku jest prowadzone przez tyskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Mundurowi apelują

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Swój apel kierują zarówno do tych poruszających się samochodami, jak i do użytkowników jednośladów. Zachowanie ostrożności, zdrowego rozsądku i stosowanie się do obowiązujących przepisów z pewnością może przyczynić się do tego, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również