Wiadomości z Tych

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Tychach

  • Dodano: 2022-10-11 06:15, aktualizacja: 2022-10-10 18:48

11 października w godzinach od 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim w Tychach odbędą się Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertami pracy, zasięgnąć informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych, porozmawiać z doradcą zawodowym czy dowiedzieć się jak założyć własną firmę.

Będzie to idealna okazja aby porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Swoje oferty przedstawią także Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.       

Pracodawcy zainteresowani udziałem w targach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go drogą elektroniczną do 5 października 2022r. na adres e-mail: kancelaria@pup.tychy.pl. W razie pytań można kontaktować się bezpośrednio z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach (32) 781 58 61.       

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są:

Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Tychach / fot. UM Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również