Wiadomości z Tych

Święto Miasta Tychy na początek wakacji!

  • Dodano: 2018-06-26 14:30

To będzie prawdziwe rozpoczęcie wakacji – jak co roku, schyłek czerwca w Tychach oznaczać może tylko jedno - Święto Miasta! Już w przyszły weekend miastem zawładnie muzyka i zabawa!

Oprócz koncertów topowych muzyków polskiej sceny usłyszymy lokalne kapele, ale to tylko część atrakcji, jaka czeka na przybyłych do Parku Miejskiego Solidarności, pod popularną "Żyrafę".

Będzie alternatywnie, będzie rockowo, będzie magicznie, a przede wszystkim – różnorodnie! Tegoroczne Święto Miasta Tychy to prawdziwy kalejdoskop muzycznych klimatów – tych lokalnych i ogólnopolskich. W sobotę i niedzielę 30 czerwca i 1 lipca na jednej scenie wystąpią tyscy muzycy i topowi Artyści współczesnej sceny muzycznej. Usłyszymy Zbigniew Foryś Band ex Lombard, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, a drugiego dnia LemONa i Sylwię Grzeszczak. Koncertowy wachlarz dopełniają tyszanie: Zero Stopni, Kasia Skiba i Ja oraz SznapsMaszyna.

Atrakcji nie zabraknie – będzie coś dla ducha i ciała. O pełne brzuchy zadba SK-FoodTruck, który ściągnie do Tychów 20 różnych wozów kuszących przeróżnymi zapachami i smakami. Zabawimy się w wesołym miasteczku ulokowanym w nowym miejscu, a lokalne organizacje przygotowują dodatkowe animacje dla dużych i małych! Pod Żyrafą spotkamy się z NGOsami skupionymi wokół Tyskiego Forum Organizacji Pozarządowych, o rozrywkę dla najmłodszych zadbają Tychy Falcons i Fundacja Multiintegra, Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy zaprosi na swoje Mobilne Boisko, a KS Gwardia wykona pokaz judo.
Będziemy bawić się podczas dwudniowej imprezy, która po raz kolejny pozwoli na wspólne falowanie w rytm muzyki.

SOBOTA, 30 czerwca – bawimy się od 15.30!
Zbigniew Foryś Band ex Lombard
Zero Stopni – laureat Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień
Daria Zawiałow
Krzysztof Zalewski

NIEDZIELA, 1 lipca – bawimy się od 15.00!
SznapsMaszyna
Kasia Skiba i Ja – laureat Dla Tych Zagrają – Nowa Fala Tyskich Brzmień
LemON
Sylwia Grzeszczak

Święto Miasta objął Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.

Święto Miasta Tychy na początek wakacji!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również