Wiadomości z Tych

Śmiertelny wypadek w Tychach. Nie żyje motocyklista!

  • Dodano: 2024-04-08 14:30

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę na ulicy Katowickiej w rejonie zjazdu z trasy DK-86. Pomimo natychmiastowej pomocy świadków oraz ratowników medycznych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Tyscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Tragedia w Tychach

W sobotę 6 kwietnia około godziny 12:25 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty, do którego doszło w rejonie zjazdu z trasy DK-86 na ulicę Katowicką w Tychach. Według wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący motocyklem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po utracie panowania nad kierowanym pojazdem uderzył w bariery energochłonne. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przez świadków zdarzenia, a następnie przez ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce, życia 43-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Tyscy policjanci pracowali na miejscu przez kilka godzin, co wiązało się z utrudnieniami w ruchu – zjazd z trasy DK-86 na ulicę Katowicką został wyłączony z ruchu do czasu zakończenia czynności. Ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku jest przedmiotem postępowania prowadzonego przez mundurowych z tyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Śmiertelny wypadek w Tychach. Nie żyje motocyklista! / fot. Śląska Policja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również