Wiadomości z Tych

Służba całą dobę. Zastępca Naczelnika w czasie wolnym złapał złodzieja!

  • Dodano: 2022-11-21 10:15

Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy swoim zachowaniem udowodnił, że policjantem jest się przez całą dobę.

Służba 24 h na dobę

Nadkomisarz Marcin Krzemiński w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę, który wybiegając ze sklepu, w pośpiechu chował coś do swojej bluzy. Jak się okazało, powodem ucieczki 33-latka była kradzież.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu na ulicy Starokościelnej w Tychach. Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu nadkomisarz Marcin Krzemiński w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę wybiegającego ze sklepu, który chował coś do kieszeni swojej bluzy. Zachowanie to wzbudziło czujność policjanta, dlatego ruszył za nim. Kiedy zatrzymał go ulicę dalej, wyszedł na jaw powód jego ucieczki. Okazało się, że 33-latek dokonał kradzieży w sumie w dwóch sklepach na łączna kwotę ponad 100 złotych. Na miejscu zjawił się patrol mundurowych. Policjanci ukarali mężczyznę dwoma mandatami karnymi po 500 złotych, a skradzione artykuły zwrócili pracownikom sklepu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również