Wiadomości z Tych

Słoneczniki 2023 dla MDK nr 1 w Tychach

  • Dodano: 2023-10-12 13:15

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków zwycięzcą w konkursie Słoneczniki 2023 na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci na Śląsku. Gala rozdania nagród odbyła się 7 października w sali katowickiego NOSPR-u.

Słoneczniki 2023 dla MDK nr 1 w Tychach

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków otrzymał statuetkę Słoneczników 2023 w kategorii Sztuki Wizualne za projekt Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży oraz Nagrodę Rodziców. Dodatkowo w kategorii Język Nagrodę Rodziców uzyskał drugi projekt tyskiego MDK - "Teatr na 5". 

- Jesteśmy niezwykle szczęśliwi za docenienie obu projektów. Szczególnie cieszy nas Nagroda za Festiwal, ponieważ to ważne wydarzenie w naszym kalendarzu, które łączy różne dziedziny i pozwala dzieciom oraz młodzieży pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli z Tychów i okolic zaprezentować swoją pracę i działalność artystyczną - mówi Maciej Gruchlik, dyrektor MDK nr 1 w Tychach. 

Słoneczniki to konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0–14 lat, organizowany przez portal CzasDzieci.pl – wieloletniego pośrednika między miejscami edukacji i kultury a rodzicami.  

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również