Wiadomości z Tych

Ruszył nabór do programu Śląskie NOWE FIO

  • Dodano: 2022-03-04 06:30, aktualizacja: 2022-03-03 20:28

28 lutego o godz. 9.00 wystartował rządowy konkurs Śląskie NOWE FIO 2021-2023. Nabór potrwa do 21 marca, a w konkursie można zdobyć aż 8 tys. zł na realizację lokalnych inicjatyw, które będą odbywać się na terenie woj. śląskiego.

Kto może aplikować

Aplikować mogą zarówno młode organizacje pozarządowe (w tym OSP, KGW, spółdzielnie socjalne, fundacje, stowarzyszenia itp.) zarejestrowane na terenie woj. śląskiego, jak i grupy nieformalne składające się z min. 3 pełnoletnich członków. Wnioski należy składać za pomocą generatora Witkac.pl.

Dodatkowo istnieje możliwość umówienia się na bezpłatne spotkanie animacyjne w ramach którego można wypracować pomysł oraz skonsultować wersję roboczą wniosku.

Operatorami konkursu jest Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości z Bielska-Białej oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika.

Konkurs grantowy sfinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również