Wiadomości z Tych

Rusza kolejny sezon bezpłatnych zajęć dla kobiet na świeżym powietrzu!

  • Dodano: 2023-05-23 09:30, aktualizacja: 2023-05-23 14:57

W Tychach wkrótce rozpocznie się piąty sezon bezpłatnych aktywnych zajęć dla kobiet. Bez względu na to, czy panie są już aktywne fizycznie, czy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem, niezależnie od wieku czy wagi, organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane do udziału w tych zajęciach.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób, które już miały okazję trenować z nimi w przeszłości, jak i do tych, które słyszały wiele pozytywnych opinii, ale jeszcze nie miały okazji dołączyć w poprzednich sezonach. 

Jedną z głównych zalet tych zajęć jest możliwość ćwiczenia na świeżym powietrzu. Spotkania odbywać się będą na Sublach co tydzień w soboty o godzinie 8:30. W ramach tych zajęć przewidziane są treningi oraz joga, które będą alternatywnie organizowane zgodnie z grafikiem.'

Treningi

Podczas treningów uczestniczki mogą liczyć na dynamiczne ćwiczenia, które przyniosą im intensywny wysiłek, dobrą zabawę, znaczną dawkę energii oraz odkrycie mięśni, o istnieniu których może dotąd nie miały pojęcia. Pod nazwą "Ćwiczenia wzmacniające" kryje się solidny trening, który sprytnie łączy kompleksowe wzmacnianie mięśni oraz elementy cardio, pozwalając na szybsze spalanie zbędnych kalorii. Zajęcia poprowadzi Natalia, która jest znana z tyskiego klubu Revital.

Joga

Natomiast zajęcia jogi skierowane są zarówno do początkujących, którzy chcą poznać wszystkie zalety praktykowania jogi, jak i do zaawansowanych, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności. Pod okiem Ani i Marty z @novayoga, uczestniczki będą mogły zadbać o kondycję swojego ciała poprzez spokój i wyciszenie, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na ich samopoczucie.

Wszystkie spotkania są bezpłatne dla uczestniczek.

Co wziąć ze sobą?

  • matę, wodę, ręcznik
  • pozytywne nastawienie
  • siostrę, koleżankę, mamę, sąsiadkę

Aktywne Tychy - kiedy i gdzie?

Uczestnicy spotykają się także w każdy niedeszczowy wtorkowy wieczór o godzinie 18:00 w Parku Południowym (przy tężniach), gdzie również naprzemiennie co tydzień odbywają się treningi i zajęcia jogi zgodnie z grafikiem.

W środy, co tydzień o godzinie 17:30, do Parku Suble na bezpłatne zajęcia jogi dla dzieci od 4-go roku życia wzwyż.

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją zasad udziału, które są dostępne w wyróżnionych postach w grupie na Facebooku.

Najbliższe wydarzenia: 

FitTyskie - Natalia, Ela, Ania, Marta i Gosia serdecznie zapraszają na nadchodzące wydarzenia:

  1. Aktywne Tychy - Park Suble - treningi i joga (sobota, 3 czerwca o 08:30 – 09:30)
  2. Aktywne Tychy - Park Południowy - treningi i joga (wtorek, 6 czerwca o 18:00-19:00)
  3. Aktywne Tychy - Park Suble - joga dla dzieci (środa, 7 czerwca o 17:30-18:30)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również