Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2023-01-03 06:30, aktualizacja: 2023-01-02 21:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży barierki ochronnej, do której doszło w Tychach przy alei Bielskiej. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży barierki ochronnej dokonanej przez trzech nieznanych sprawców, którzy w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia użyli przemocy fizycznej wobec interweniujących mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce w dniu 26 listopada 2022 roku około godziny 03:00 w Tychach przy alei Bielskiej.

Rysopis

  • mężczyzna w wieku około 18-20 lat, krótkie, jasne włosy, ubrany w zimową, ciemną kurtkę, pod kurtką ma założoną bluzę z kapturem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również