Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę lub kobietę? Powiadom policje!

  • Dodano: 2023-08-31 10:00

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów drogeryjnych, do której doszło w Tychach przy ulicy Grota Roweckiego. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny oraz kobiety , którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Okoliczności kradzieży 

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości 776 złotych. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 10 czerwca 2023 roku w Tychach na terenie sklepu przy ulicy Grota Roweckiego. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Rysopis: mężczyzna około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w czarną bluzę, czapkę z daszkiem koloru czarno- zielonego, czarne krótkie spodnie oraz czarne buty. Spodnie dresowe koloru szarego, czarne buty. Kobieta wiek około 30 lat, długie ciemne włosy, ubrana w szarą koszulkę z czerwonym napisem, spodnie koloru „moro”, czarne buty.

Kontakt w razie jakichkolwiek informacji 

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 513 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Rozpoznajesz tego mężczyznę lub kobietę? Powiadom policje! / fot. Śląska.POLICJA.pl


Źródło: Komenda Miejska Policji w Tychach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również