Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2022-03-09 07:00, aktualizacja: 2022-03-08 20:41

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem. Łupem sprawcy padły pieniądze. Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 stycznia 2022 roku w jednym z mieszkań w Tychach przy ulicy Bohaterów Warszawy.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Mężczyzna wzrostu około 190 centymetrów, szczupłej budowy ciała, ubrany w cienką kurtkę z założonym na głowie i zaciągniętym kapturem, na twarzy czarna maseczka podciągnięta pod same oczy, ciemne spodnie, na plecach założony plecak, szare buty sportowe z napisem Nike z białą podszewką.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również