Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom policje!

  • Dodano: 2020-11-27 13:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 13 października 2020 roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Burschego w Tychach- tj. o czyn z art.181kk. Sprawca ukradł dwie butelki alkoholu, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy użył przemocy wobec pracownika ochrony uderzając go pięścią w twarz oraz popychając.

W toku prowadzonego postępowania śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanego mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również