Wiadomości z Tych

Pseudokibic zatrzymany za posiadanie amfetaminy

  • Dodano: 2022-08-02 07:00, aktualizacja: 2022-08-01 19:57

Śląscy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców zatrzymali 43-latka z Tychów, w którego mieszkaniu znaleźli amfetaminę.

Katowiccy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibicowską, wspólnie z kolegami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i z kryminalnymi z tyskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. W mieszkaniu 43-latka policjanci znaleźli amfetaminę, z której, według opinii biegłego, można byłoby sporządzić nawet 6 tysięcy działek dilerskich.

To nie pierwszy raz

Mężczyzna, który związany jest ze środowiskiem śląskich pseudokibiców, został osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności procesowych przyznał się do winy. Był już wcześniej zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe. Na czas trwającego postępowania został objęty policyjnym dozorem. Ponadto, na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczono należącą do niego gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych i zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 15 tysięcy złotych. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Pseudokibic zatrzymany za posiadanie amfetaminy / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również