Wiadomości z Tych

Poznaj warsztat mediatora - spotkanie dla młodzieży

  • Dodano: 2022-10-14 06:15, aktualizacja: 2022-10-13 20:42

Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego "Dogma" zaprasza na spotkanie z mediatorem, które odbędzie się 17 października w godzinach od 16.00 do 18.00 w budynku Balbina Centrum. Wydarzenie jest organizowane w ramach Tygodnia Mediacji.

Skorzystaj z porad mediatora

20 października przypada Międzynarodowy Dzień Mediacji, a w dniach od 17 do 21 października 2022 roku przypada Tydzień Mediacji. Celem działań jest promocja mediacji – idei pozasądowego rozwiązywania sporów.

W Tychach w ramach prowadzenia punktów nieodpłatnej pomoc prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego można skorzystać z pomocy mediatora.

W poniedziałek 17 października odbędzie się spotkanie z mediatorem - panią Magdaleną Dziechiuchowicz. Spotkanie na celu przybliżenie idei mediacji jako sposobu na trwałe rozwiązywanie konfliktów. Mediator pokaże narzędzia jakimi posługuje się w swojej pracy, aby uczestnicy mogli je stosować w sytuacjach konfliktowych.

Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym prosi się o potwierdzenie udziału do dnia 14 października do godziny 10.00  na adres mail: kontakt@razemtychy.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również