Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Potrącenie rowerzystki

  • Dodano: 2018-03-09 07:45, aktualizacja: 2018-03-08 14:41

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Piłsudskiego. Kierujący volkswagenem potracił 63-letnią rowerzystkę.

Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj około po godzinie 6.00 w Tychach na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej oraz Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 54-letni tyszanin, jadąc ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Sikorskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce poruszającej się drogą dla rowerów ul. Piłsudskiego w kierunku DK1. W wyniku zdarzenia poszkodowana 63-letnia tyszanka z urazem głowy oraz potłuczeniami ciała trafiła do szpitala.

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zaistniałego zdarzenia oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie skrzyżowań, a także stosowanie zasady ograniczonego zaufania co do pozostałych uczestników ruchu drogowego. Warto kierować się wyobraźnią na drodze, gdyż niejednokrotnie błąd innych może poszkodowanych kosztować utratę zdrowia, a nawet życia.

Najnowsze informacje z Tych w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.