Wiadomości z Tych

Poszukiwani świadkowie zdarzenia

  • Dodano: 2018-04-25 12:30

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji tyskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 4 kwietnia 2018 roku na skrzyżowaniu ulicy Harcerskiej z ul. Żwakowską w Tychach.

Osoby będące świadkiem zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

W dniu 04 kwietnia 2018r. ok. godz. 19:10 w Tychach na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej z ul. Żwakowską, nieznany kierujący, prawdopodobnie samochodem marki Fiat Tipo (starszego typu) koloru zielonego jadąc od strony al. Jana Pawła II nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście znajdującemu się na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, wskutek czego przewrócił się na jezdnię. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku ul. Stoczniowców.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również