Wiadomości z Tych

Policyjne zabezpieczenie meczu w Tychach [WIDEO]

  • Dodano: 2018-05-15 11:00

Ponad 100 policjantów z Tychów, Bielska-Białej, Częstochowy i katowickiego Oddziału Prewencji zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy – Raków Częstochowa.

Mundurowi strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Tychów i kibiców – nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście.

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Tychach rozegrany został mecz I ligi piłki nożnej pomiędzy GKS Tychy i Raków Częstochowa. Na trybunach zasiadło ponad 5 tys. osób. Nad bezpieczeństwem mieszkańców Tychów i kibiców czuwało ponad 100 policjantów z Tychów, Bielska-Białej, Częstochowy oraz katowickiego Oddziału Prewencji. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni, byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało bez zakłóceń.

Przypominamy, że osoby które podczas imprezy sportowej używają elementów odzieży lub przedmiotów dzięki którym ich identyfikacja jest utrudniona lub niemożliwa podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2 tys. zł. Przestępstwem jest również wnoszenie lub posiadanie na imprezie masowej wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, materiałów wybuchowych lub innych niebezpiecznych przedmiotów. Osoba, która łamie ten zakaz popełnia przestępstwo, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakazy wstępu na imprezę masową.

http://tychy.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/62/62-491782.mp4

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również