Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Policjanci zatrzymali 16 pseudokibiców

  • Dodano: 2018-04-03 12:30

Policjanci zatrzymali 16 pseudokibiców chorzowskiej drużyny piłkarskiej, którzy nad ranem w Tychach namalowali na garażach przy ulicy Begonii klubowe emblematy. Dzięki czujności oraz szybkiej reakcji mundurowych z Mikołowa i Tychów, wandale nie unikną konsekwencji swoich czynów.

Tuż po godzinie 4.00 dwóch policjantów z Mikołowa będąc po służbie zauważyło jak z garaży mieszczących się w Tychach przy ul. Begonii wyjeżdża kilka samochodów o różnych numerach rejestracjach. W każdym z aut znajdowało się kilku mężczyzn. Na ścianach garaży były świeżo namalowane graffiti, m.in. z napisami "RUCH".

Mundurowi podejrzewając, że są to sprawcy zniszczenia mienia oraz że mogą oni dokonać kolejnych zniszczeń, natychmiast powiadomili o swoich przypuszczeniach oficera dyżurnego tyskiej komendy. Na miejsce szybko zostały skierowane policyjne patrole. Dzięki czujności policjantów z Tychów i Mikołowa wandale zostali zatrzymani. Łącznie w ręce policjantów trafiło 16 mężczyzn w wieku od 17 do 27 lat. To mieszkańcy Katowic, Chorzowa i Bytomia. Pseudokibice odpowiedzą za zniszczenie mienia, za co grozi im kara nawet do 5 lat więzienia.

Najnowsze informacje z Tych w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.