Wiadomości z Tych

Odzyskali skradzioną gotówkę i zatrzymali złodzieja

  • Dodano: 2018-04-11 11:30

Tyscy stróże prawa odzyskali 5 tys. dolarów i zatrzymali 56-letniego sprawcę kradzieży. Zuchwały złodziej wpadł w ręce policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca, w rejonie kantora na al. Niepodległości w Tychach. Mężczyzna zgłosił policjantom utratę torby, w której było 5 tysięcy dolarów. W związku z podejrzeniem kradzieży gotówki, policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Śledczy szybko wpadli na trop mężczyzny podejrzanego o przestępstwo. Przeszukali dom 56-latka i znaleźli skradzione 5 tys. dolarów. Mężczyzna cały czas zwodził mundurowych, próbując wprowadzić ich w błąd. Policjanci nie dawali jednak wiary jego tłumaczeniom. Zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie sprawcy zarzutu kradzieży. 56-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Tyscy policjanci kilka dni temu informowali o tym zdarzeniu na swojej stronie internetowej. Dziękujemy wszystkim osobom, które przekazywały informacje oraz pomogły tym samym w namierzeniu sprawcy.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/62/62-484443.mp4

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również