Wiadomości z Tych

Mamy dwóch dzielnicowych z nominacją na "Tyskiego Społecznika Roku 2022"!

  • Dodano: 2022-12-06 07:00, aktualizacja: 2022-12-06 10:32

Dwaj dzielnicowi tyskiej komendy zostali wyróżnieni nominacją na "Tyskiego Społecznika Roku 2022". Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy oraz dbania o bezpieczeństwo mieszkańców na co dzień, to właśnie cechuje mundurowych wyróżnionych w konkursie.

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej we współpracy z Urzędem Miasta w Tychach zorganizowała konkurs na "Tyskiego Społecznika Roku 2022”. Podczas uroczystej gali, wypełnionej po brzegi ludźmi, którzy na co dzień pomocni są drugiemu człowiekowi, zostały wręczone wyróżnienia oraz nagrody.

Wśród osób nominowanych na „Tyskiego Społecznika Roku 2022” byli między innymi tyscy dzielnicowi asp. Sławomir Wysocki oraz asp. Kajetan Idus. Ich obecność na uroczystej gali była świadectwem docenionej przez mieszkańców realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Policjanci współpracują ze społeczeństwem biorąc aktywny udział w wielu inicjatywach i spotkaniach kierowanych zarówno do dzieci jak i seniorów. Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy i dbania o bezpieczeństwo mieszkańców na co dzień, to właśnie cechuje mundurowych wyróżnionych w konkursie.

Mamy dwóch dzielnicowych z nominacją na "Tyskiego Społecznika Roku 2022"! / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również