Wiadomości z Tych

Kradzież w tyskiej drogerii. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-10-24 11:00

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów drogeryjnych, do której doszło w Tychach przy ulicy Grota-Roweckiego. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Kradzież w Tychach

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości 847 złotych. Do zdarzenia doszło 19 sierpnia 2023 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Grota-Roweckiego w Tychach.

Rysopis:

  • mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w białą koszulkę z krótkim rękawem, biało-czarne spodenki, ciemne buty, w ręce trzyma czarny plecak.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również