Wiadomości z Tych

Kradzież w sklepie w Tychach. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-06-27 09:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży spodni, do której doszło w sklepie przy ulicy Towarowej w Tychach.

Kradzież spodni przy ulicy Towarowej

W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czterech par spodni o łącznej wartości blisko 610 złotych. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia 2023 roku około godziny 14:20 w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

Rysopis mężczyzny

  • mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w kurtkę koloru czarnego, jasną koszulę, jasne spodnie, ciemne buty, w ręku trzyma biało-czarną reklamówkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Kradzież w sklepie w Tychach. Poznajesz tego mężczyznę? / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również