Wiadomości z Tych

Kradzież w sklepie na ulicy Wejchertów - mężczyzna poszukiwany przez policję

  • Dodano: 2019-01-10 14:15

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Wejchertów w Tychach.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 5 grudnia 2018 r. około 8:40 w jednym ze sklepów na ul. Wejchertów w Tychach.

Ukradli alkohol i zaatakowali ochronę

Nieznani sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży alkoholu po czym w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn.

Osoby, które wiedzą coś na temat opisywanego zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-200 , 32 32-56-334, lub telefonem alarmowym 112, bądź mailowo kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również