Wiadomości z Tych

Kradzież kosmetyków, napaść na ochroniarza w Tychach. Poznajesz ich?

  • Dodano: 2023-10-10 13:00

Policjanci tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące zdarzenia, do którego doszło w Tychach przy ulicy Armii Krajowej. Nieznani sprawcy dokonali kradzieży kosmetyków, a następnie jeden z nich naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony, który podjął wobec nich interwencję. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Poszukiwania pary złodziei w Tychach

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 3 czerwca 2023 roku po godzinie 17:00 w Tychach na terenie sklepu przy ulicy Armii Krajowej. Nieznani sprawcy – kobieta i mężczyzna, dokonali kradzieży kosmetyków o łącznej wartości blisko 200 złotych, a następnie jeden ze sprawców (mężczyzna) naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony, który podjął wobec nich interwencję. Wskutek zdarzenia pracownik sklepu doznał obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia na okres poniżej 7 dni. Po zdarzeniu kobieta z mężczyzną oddalili się w stronę przystanku autobusowego na ulicy Armii Krajowej.

Rysopisy poszukiwanych

  1. Mężczyzna w wieku około 22 lat, wzrostu około 180 cm, szatyn, ubrany w czarną czapkę z daszkiem z białymi paskami na daszku, bluzę z długim rękawem koloru czarnego z poziomym białym pasem na klatce piersiowej oraz rękawach, spodenki krótkie koloru jasnozielonego, ciemne buty, na plecach założony plecak koloru niebieskiego, na twarzy założone okulary, na obu nogach widoczne tatuaże.
  2. Kobieta w wieku około 18 lat, wzrostu około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, sięgające do ramion, ubrana w czapkę z daszkiem koloru bordowego, czarną koszulkę na ramiączkach, białe spodnie i jasne sportowe buty, na prawym ramieniu oraz na łopatce widoczne tatuaże, na plecach założony plecak koloru ciemnego z brązową zamykana klapą.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również