Wiadomości z Tych

Kolejna kradzież w Tychach. Poznajesz podejrzanego?

  • Dodano: 2023-05-09 06:15, aktualizacja: 2023-05-08 21:11

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży wkładów do golenia, do której doszło w Tychach przy alei Jana Pawła II. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 10 sztuk wkładów do golenia o łącznej wartości blisko 600 złotych. Do zdarzenia doszło 7 marca 2023 roku o godzinie 12:10 w jednym ze sklepów przy alei Jana Pawła II w Tychach.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:

  • mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w szarą kurtkę, szare spodnie dresowe, czapkę z daszkiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Kolejna kradzież w Tychach. Poznajesz podejrzanego? / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również