Wiadomości z Tych

"Dzielnicowy bliżej nas" - plany priorytetowe

  • Dodano: 2022-02-21 07:00, aktualizacja: 2022-02-20 20:15

Dzielnicowi tyskiej komendy, zgodnie z koncepcją pracy w ramach "Dzielnicowy bliżej nas", diagnozują oczekiwania społeczeństwa związane z bezpieczeństwem w miejscu zamieszkania, pracy, wypoczynku i opracowują zadania priorytetowe na kolejne półrocze.

Dzielnicowy bliżej nas

Jednym z jej założeń jest diagnozowanie oczekiwań społecznych i analiza zagrożeń w rejonach służbowych. Na tej podstawie każdy dzielnicowy, w cyklach półrocznych, przygotowuje plan działania priorytetowego, dążąc do osiągnięcia zakładanych celów.

Tyscy dzielnicowi prowadzą rozpoznania terenu pod względem zdarzeń mających wpływ na stan bezpieczeństwa i porządku publicznego w celu wyeliminowania lub zminimalizowania wskazanego lub zdiagnozowanego zagrożenia.

Zachęcamy mieszkańców do kontaktów z poszczególnymi dzielnicowymi. Kontakt na wyciągnięcie ręki zapewnia aplikacja Moja Komenda, informacje kontaktowe na temat dzielnicowych oraz ich rejonów służbowych można także znaleźć na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Tychach w zakładce "Twój dzielnicowy” Aby wskazać zagrożony rejon można także skorzystać z narzędzia, jakim jest "Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również