Wiadomości z Tych

Dzielnicowi spotkali się z najmłodszymi w bibliotece

  • Dodano: 2023-02-08 07:00, aktualizacja: 2023-02-07 23:46

Dzielnicowi z Tychów odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Dąbrowskiego w Tychach, gdzie spotkali się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały o codziennej pracy policjanta, było wiele radości i uśmiechu.

Spotkanie z małymi mieszkańcami

Tyscy dzielnicowi w ramach kampanii „Dzielnicowy bliżej nas” chętnie odwiedzają miejsca, w których mogą spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. Tym razem odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Dąbrowskiego.

Mł. asp. Jarosław Pituła oraz st. sierż. Rafał Kulpecki zaprezentowali dzieciom policyjny mundur, sprzęt wykorzystywany przy zabezpieczaniu imprez, a przede wszystkim opowiadali na czym polega praca policjanta. Najmłodsi otrzymali cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i z dużym zainteresowaniem zadawali pytania. Dzieci utwierdziły się również w przekonaniu, że policjanci to ich przyjaciele i w razie kłopotów zawsze mogą się zwrócić do nich o pomoc. Na koniec policjanci otrzymali podziękowania. Mamy nadzieję, że przekazane wskazówki przełożą się na bezpieczeństwo najmłodszych tyszan.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również