Wiadomości z Tych

Dwa potrącenia na przejściach dla pieszych w Tychach. 2 osoby trafiły do szpitala!

  • Dodano: 2023-12-28 12:00

W ciągu kilku dni na tyskich drogach doszło do dwóch wypadków drogowych, gdzie poszkodowanymi byli piesi. Na szczęście obrażenia nie zagrażały ich życiu, jednak skutki takich zdarzeń czasami okazują się tragiczne.

Dwa wypadki na tyskich przejściach dla pieszych

Piesi nie bez powodu nazywani są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. Skutki wypadków z ich udziałem nierzadko kończą się pobytem w szpitalu, a w niektórych przypadkach nawet śmiercią. Takich tragedii można często uniknąć, zachowując ostrożność i kierując się zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu.

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w ciągu ostatnich kilku dni. 22 grudnia po godzinie 16.00 kierująca oplem, wykonując manewr skrętu w prawo z ulicy Edisona w ulicę Elfów, nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia 36-letni mężczyzna, który okazał się być nietrzeźwy, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22.00 na ulicy Sikorskiego - kierujący samochodem marki Fiat na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 41-letniego mężczyznę, który na wskutek odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również