Wiadomości z Tych

Dokonały kradzieży rozbójniczej, teraz szuka ich policja! Rozpoznajesz je?

  • Dodano: 2024-03-29 12:15

Policjanci tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące zdarzenia, do którego doszło w Tychach przy ulicy Fitelberga – dwie nieznane sprawczynie dokonały kradzieży rozbójniczej. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają kobiety ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Ukradły pieniądze i zastosowały przemoc

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej dokonanej 7 lutego 2024 roku w Tychach przy ulicy Fitelberga. Dwie nieznane kobiety dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 3000 złotych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych pieniędzy użyły przemocy wobec pokrzywdzonej poprzez odepchnięcie jej oraz podrapanie po ręce.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiet, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:

Dwie kobiety w wieku 25-40 lat, średniej budowy ciała, włosy długie spięte w kucyk (u nasady ciemne, rozjaśnione na końcach), ubrane w ciemne pikowane kurtki z kapturami i czarne spodnie, jedna kobieta buty koloru czarnego, druga jasne, sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobiety, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również