Wiadomości z Tych

Czasowe wyłączenie świateł na skrzyżowaniu ulicy Mikołowskiej z ulicą Burschego

  • Dodano: 2021-03-31 07:00, aktualizacja: 2021-03-30 16:48

Od czwartku 1 kwietnia zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej i Burschego w Tychach.

To kolejne skrzyżowanie, które modernizowane jest w ramach projektu "Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem"

Trwająca przebudowa skrzyżowania ulic Mikołowskiej i Burschego wkracza w kolejną fazę. Od środy w tym rejonie nasilone zostaną roboty drogowe, a od czwartku, zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna. W rejonie skrzyżowania należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Wyłączenie to jest konieczne, by wykonawca zadania mógł przeprowadzić demontaż obecnie eksploatowanej sygnalizacji. Dokładnie chodzi o konstrukcje wsporcze, sygnalizatory, elementy detekcji, sterownik oraz okablowanie. Równolegle prowadzone będą prace na tarczy skrzyżowania, które po przebudowie zyska nową geometrię.

Kierowców prosi się o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją inwestycji. Wyłączenie sygnalizacji potrwa nie dłużej niż 2 tygodnie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również