Wiadomości z Tych

Bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy WOŚP

  • Dodano: 2023-01-26 07:15, aktualizacja: 2023-01-25 21:24

W niedzielę 29 stycznia, w dzień 31-ego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariusze biorący udział w zbiórce będą mogli bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami ZTM.

ZTM dla wolontariuszy

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy pobrać ze strony www.metropoliaztm.pl specjalny kupon i okazać go w czasie kontroli w wersji papierowej lub elektronicznej razem z identyfikatorem wydanym przez WOŚP.

- Chcemy w ten sposób wesprzeć wolontariuszy zbierających datki do puszek i włączyć się w działania WOŚP – mówi Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu GZM. - Po raz kolejny przygotowaliśmy również coś wyjątkowego do licytacji. Zwycięzcy aukcji będą mogli zasiąść za kierownicą miejskiego autobusu, oczywiście w bezpiecznym miejscu na specjalnym torze. Zapraszamy do licytacji! – dodaje przewodniczący Karolczak.

Link do aukcji

Licytacje potrwają do soboty. Jazdy autobusem pod okiem profesjonalnego instruktora odbędą się w niedzielę o godzinie 10:00 na torze w Tychach. Aby zasiąść za kierownicą wymagane będzie posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Wojewódzki Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę w Parku Sieleckim w Sosnowcu. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również