Wiadomości z Tych

Bezpłatne badania i rehabilitacja lecznicza

  • Dodano: 2020-07-24 12:00

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać bezpłatnie z wizyty u lekarza kardiologa, badań laboratoryjnych, badania EKG i echo serca, cyklu sesji rehabilitacyjnych, porad dietetycznych i psychologicznych.

NZOZ MEDICO Praktyka Lekarzy Rodzinnych Specjalistów zaprasza kobiety (40-59 lat) oraz mężczyzn (40-64 lata) z województwa śląskiego do udziału w projekcie prozdrowotnym dla osób zmagających się z chorobą niedokrwienną lub niewydolnością serca, a także dla osób, u których stwierdzono występowanie ryzyka tych schorzeń, ale nie doszło jeszcze do incydentu na ich tle.

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać bezpłatnie z wizyty u lekarza kardiologa, badań laboratoryjnych, badania EKG i echo serca, cyklu sesji rehabilitacyjnych, porad dietetycznych i psychologicznych. Cały zakres wsparcia dla uczestników projektu realizowany jest w Tychach.

Chcesz zgłosić swoje uczestnictwo w projekcie? Wystarczy wypełnić formularz dostępny w przychodni lub na stronie www.medico.tychy.pl

Link do regulaminu uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy:

https://www.medico.tychy.pl/aktualnosci/bezplatne-badania-i-rehabilitacja-lecznicza-dla-osob-z-problemami-kardiologicznymi

Kontakt w sprawie zgłoszenia udziału w projekcie i pomoc w wypełnieniu dokumentów:

tel. 574 777 927, e-mail: medico.rejestracja@wp.pl

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.