Przerwy w dostawie energii elektrycznej w Tychach – sprawdź szczegóły

Czas czytania: 2 min.

Mieszkańcy Tychów powinni przygotować się na zaplanowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w nadchodzących dniach. Zgodnie z zapowiedzią dostawcy energii, wyłączenia prądu będą miały miejsce w dwóch terminach, obejmujących konkretne lokalizacje w mieście.

Przerwa w dostawie prądu 1 grudnia

W dniu 1 grudnia od godziny 08:00 do 10:00 wystąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w Tychach. Wyłączenie prądu obejmie rejon Władysława Sikorskiego, w tym myjnię samochodową oraz numery 70 i 72. Mieszkańcy tej lokalizacji powinni przygotować się na brak prądu w wyznaczonych godzinach.

Przerwa w dostawie prądu 2 grudnia

Kolejna przerwa w dostawie prądu odbędzie się 2 grudnia w godzinach 07:00 – 15:00. Tym razem przerwa obejmie Tychy, Podleska 2. Mieszkańcy tej ulicy powinni również pamiętać o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w tym czasie.

Przygotowanie na przerwy w dostawie energii elektrycznej

Zanim nastąpią zaplanowane wyłączenia, warto odpowiednio się przygotować – upewnić się, że urządzenia elektroniczne są wyłączone, a sprzęt, taki jak lodówki czy zamrażarki, jest odpowiednio zabezpieczony. Przerwa w dostawie energii to także okazja, by upewnić się, że urządzenia elektryczne nie będą pozostawione włączone podczas jej trwania.

Autor / Źródło
Ewa Kurpas / Tauron

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe