Katalog firm

dodaj firmę

TEB Edukacja Szkoły Policealne Tychy

Logo TEB Edukacja Szkoły Policealne Tychy

Adres i telefon

ul. al. Jana Pawła II 24 (II p.)
43-100 Tychy
Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00
otwarte
 • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00-17:00
 • Środa: 09:00-17:00
 • Czwartek: 09:00-17:00
 • Piątek: 09:00-17:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Informacje o oddziale

Szkoła działa od 1998 roku. Kilkanaście lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. TEB Edukacja przygotowując ofertę, przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich słuchaczy.
Oferta TEB Edukacja w Tychach obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum oraz liceum dla dorosłych. Oferujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia.  Stawiamy na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele m.in. z Politechniki Częstochowskiej, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie i Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, jak i wieloletni praktycy danych zawodów. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.
  
Lokalizacja i dojazd
Budynek, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, znajduje się w Tychach przy al. Jana Pawła II 24, w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od Hotelu Tychy. Do szkoły można bezproblemowo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, np. pociągiem (przystanek Grota Roweckiego), autobusami nr 1, 2, 31, 51, 157 oraz trolejbusem linii E. Istnieje także możliwość zostawienia samochodu na przyszkolnym parkingu.
  
Baza dydaktyczna

Umożliwiamy zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w prawdziwie profesjonalnych warunkach. Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy komfortowe sale wykładowe i profesjonalne pracownie specjalistyczne (m.in. stomatologiczną, techniki dentystycznej,  informatyczna, kosmetyczną, wizażu, masażu, pracownię zabiegów higienicznych).
•    pracownia informatyczna
komputery z najnowszym oprogramowaniem połączone w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare z bezpłatnym dostępem do Internetu;
•    pracownia stomatologiczna
sprzęt: fotel stomatologiczny (unit) wraz z wyposażeniem, destylarka, zgrzewarka oraz materiały dydaktyczne do wykonywania podstawowych zabiegów stomatologicznych; sprzęt medyczny do wykonywania podstawowych zabiegów higienicznych;
•    pracownia techniki dentystycznej
sprzęt: 12 wyposażonych stanowisk pracy, specjalistyczne urządzenia m. in.: klamrograf, agarownica, wytwornica pary, prasa hydrauliczna, urządzenie do wykonywania szyn, sterylizator, waga elektroniczna, urządzenie do utwardzania kompozytu, obcinarka do modeli gipsowych, polerka, elektropolerka, pinarka oraz kleszcze Falcon, modele zębów Mifam i Wiedent;
•    pracownia medyczna
sprzęt: dwa łóżka szpitalnej, fantom dorosłego, fantom małego dziecka, fantom do resuscytacji, fantom do pielęgnacji, wózek inwalidzki, modle i tablice poglądowe oraz materiały dydaktyczne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, sprzęt medyczny;
•    pracownia kosmetyczna
sprzęt: łóżka kosmetyczne, kombajn MF, kombajn 9-funkcyjny (mikrodermabrazja), wapozon,  stoliki do manicure'u, woskownicę na puszkę, woskownicę na 8 aplikatorów, podgrzewacz do parafiny, masażer do stóp, kombajn do paznokci, sterylizator UV, lampę SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym, peeling kawitacyjny, ultradźwięki;
•    pracownia masażu
sprzęt: łóżka do masażu, 7 profesjonalnych łóżek-leżanek, aparat do masażu uciskowego Boa mini, aparat do masażu podciśnieniowego IN Vac Med., Aquavibron, aparat do elektroterapii Galwan, Biomas, podstawowy sprzęt pomocniczy.
oraz

 •  DVD, kamery, rzutniki, projektory multimedialne
 •  bibliotekę
 • bar oferujący ciepłe posiłki
 • strefa słuchacza

 
Szkoła posiada przyjaźnie zaaranżowaną strefę słuchacza, miejsce odpoczynku i integracji oraz szkolny barek oferujący posiłki i napoje.
 
dla naszych Słuchaczy:
•    Ekstranet
Wewnętrzny portal informacyjny, do którego można logować się z dowolnego miejsca i o każdej godzinie, zawiera komunikaty o sprawach bieżących, wpłatach, dyżurach wykładowców czy aktualnych planach zajęć.
•    Biuro Karier
Szkoła pomaga swoim słuchaczom i pośredniczy w znalezieniu praktyk zawodowych. TEB Edukacja organizuje kursy i szkolenia informatyczne, medyczne i inne, po to, aby pomóc słuchaczom na rynku pracy. Działania te dają możliwość zdobycia wiedzy, kwalifikacji i dodatkowych certyfikatów.
•    ogólnopolskie konkursy
informatyczny TEB-it, kosmetyczny TEBeauty i farmaceutyczny TEB-Pharma, w których można wygrać cenne nagrody
a także:
organizujemy imprezy, wycieczki, zajęcia sportowe, dodatkowe wykłady z przedstawicielami naszych partnerów. TEB Edukacja organizuje szkolenia (Microsoft, Novell, Linux, Bielenda, AA Oceanic, Jadwiga). Bierzemy udział w targach branżowych oraz w wielu konkursach kosmetycznych, fryzjerskich i informatycznych. Słuchaczom informatyki umożliwiamy uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL.
 
Więcej informacji na naszej stronie www.teb.pl

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
 • TEB Edukacja Szkoły Policealne posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Tych od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.