Katalog firm

dodaj firmę

Salon samochodowy i serwis Ford Tychy

Logo Salon samochodowy i serwis Ford Tychy

Adres i telefon

ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
Godziny otwarcia: 08:00 - 14:00
otwarte
  • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
  • Wtorek: 08:00 - 18:00
  • Środa: 08:00 - 18:00
  • Czwartek: 08:00 - 18:00
  • Piątek: 08:00 - 18:00
  • Sobota: 08:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Auto-Boss Ford to miejsce, w którym spełnisz marzenia o idealnym samochodzie!

Auto-Boss to ceniony Salon i Serwis Ford w okolicy Tychów, który na rynku motoryzacyjnym działa od 1994 roku. Od początku prowadzenia działalności stawiamy czoła wymaganiom współczesnych kierowców, dostarczając im samochody osobowe i dostawcze w doskonałych cenach. Oferta naszego Salonu Forda w pobliżu Tychów obejmuje dziesiątki zarówno nowych, jak i używanych samochodów dostępnych od ręki. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów motoryzacyjnych Ford. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze, klientom Auto-Boss oferujemy kompleksowe wsparcie przy zakupie, a także pełną obsługę finansową i ubezpieczeniową. 

ASO Ford Tychy - usługi serwisowe

Zarówno nasz Salon, jak i Serwis Ford jest doskonale skomunikowany z miastami ościennymi, w tym z Tychami. Dzięki temu mieszkańcy mają łatwy dojazd do Autoryzowanego Serwisu Ford przy DTŚ. Dlaczego warto do nas przyjechać? Od lat wykonujemy szereg usług serwisowych, a dzięki zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi możemy zagwarantować klientom szybkie i skuteczne naprawy. Dodatkowo jako ASO mamy dostęp do oryginalnych części bez pośredników, dzięki czemu zapewniamy atrakcyjne ceny za naprawę samochodów osobowych i dostawczych. Jakość serwisu potwierdzają setki zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pasję, doświadczenie i profesjonalne podejście. Odwiedź nas i zobacz, co mamy Ci do zaoferowania.

 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Salon samochodowy Ford dla mieszkańców Tychów posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Tych od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.