Katalog firm

dodaj firmę

Sąd Rejonowy Tychy

Adres i telefon

ul. Budowlanych 33
43-100 Tychy
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00
  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 15:00
  • Środa: 8:00 - 15:00
  • Czwartek: 8:00 - 15:00
  • Piątek: 8:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Sąd Rejonowy

Sąd Rejonowy w Tychach znajduje sie przy ulicy Budowlanych 33. Prezesem Sądu Rejonowego w Tychach jest SSR Magdalena Piwowarska. Poniżej znajduje się wykaz wydziałów wraz z danymi kontaktowymi:

 

Wydział Przewodniczący/Kierownik Telefon E-mail
I Wydział Cywilny SSR Dorota Niewiadomska 32 323 31 44 cywilny1@tychy.sr.gov.pl
II Wydział Karny SSR Marek Walczak 32 323 31 19 karny2@tychy.sr.gov.pl
III Wydział Rodzinny i Nieletnich SSR Izabella Nowakowska 32 323 31 51 rodzinny3@tychy.sr.gov.pl
IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
(ul. Bałuckiego 4)
SSR Ewa Woźnicka 32 323 30 74 pracy4@tychy.sr.gov.pl
V Wydział Ksiąg Wieczystych SSR Magdalena Piwowarska 32 323 31 96 ksiegi5@tychy.sr.gov.pl
VI Wydział Gospodarczy
(ul. Bałuckiego 4)
SSR Mariusz Rupa 32 323 30 60 gospodarczy6@tychy.sr.gov.pl
VII Wydział Karny SSR Sylwia Sasiak 32 323 31 72 karny7@tychy.sr.gov.pl

VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
(ul. Bałuckiego 4)

SSR Anna Ostrowska - Romanowska 32 323 30 52 wykonawczy8@tychy.sr.gov.pl
IX Wydział Cywilny SSR Ewa Modrzejewska - Gumułka 32 323 31 07 cywilny9@tychy.sr.gov.pl
Oddział Administracyjny Krystyna Sokołowska 32 323 31 13 sekretariat@tychy.sr.gov.pl
Oddział Finansowy Anna Piwecka 32 323 31 22 brak
Oddział Gospodarczy Ewa Łąka 32 323 31 14 oddzial.gospodarczy@tychy.sr.gov.pl
Oddział Kadr Michał Białoń 32 323 31 38 kadry@tychy.sr.gov.pl

 

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Sąd Rejonowy posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Tych od 2016 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Napisali o nas

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.