Katalog firm dodaj firmę

Zespół Boisk MOSiR

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Zespół Boisk MOSiR

ul. Andersa 22
43-100 Tychy

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
  • Wtorek: 7:00 - 15:00
  • Środa: 7:00 - 15:00
  • Czwartek: 7:00 - 15:00
  • Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 227 59 03Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Zespół Boisk Piłkarskich na os. A stanowi bazę rozgrywek piłki nożnej dla młodzieży szkolnej. W skład zespołu wchodzą trzy boiska. Pierwsze, trawiaste o wymiarach 96x65 m jest przeznaczone do rozgrywania meczów mistrzowskich juniorów i trampkarzy MOSM Tychy. Obok boiska mieści się trybuna z 400 miejscami siedzącymi. Treningi odbywają się głównie na boisku ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 90x45 m (w pełni oświetlone) oraz na drugim boisku trawiastym.


Do najpopularniejszych zawodów rozgrywanych na boiskach na os. A należy zaliczyć Deichmann Mini Mistrzostwa Europy oraz Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej.


Od 27 czerwca 2008 roku obiekt nosi imię Alfreda Potrawy - piłkarskiego wicemistrza kraju z 1976 roku, który po zakończeniu kariery piłkarskiej całkowicie poświęcił się pracy z tyskimi juniorami. Mimo problemów z sercem nie wyobrażał sobie życia bez piłki. Był jednym z najbardziej cenionych tyskich trenerów, wśród swoich podopiecznych zawsze cieszył się dużym szacunkiem i autorytetem. Zmarł nagle 21 maja 2006 roku.


Zespół Boisk Piłkarskich na os. A jest areną memoriałów im. Alfreda Potrawy.

Słowa kluczowe: Zespół Boisk MOSiR, kluby, sport, boiska, zespół boisk, orlik, piłka nożna, trenowanie, zabawa, rekreacja

Statystyki: 579 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Zespół Boisk MOSiR jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.