Wiadomości z Tych

Jak zwiększyć lokalną sprzedaż?

 • Dodano: 2017-06-21 15:00

Prowadząc lokalnie działającą firmę, stoisz przed tymi samymi wyzwaniami, co duże firmy – musisz zmierzyć się nie tylko ze zmieniającymi się przepisami prawa, lecz także zdobywaniem klientów. Czy reklama pozwoli ci zwiększyć sprzedaży i tym samym zyski?

 

Reklama – co musisz o niej wiedzieć?

Na rynku działa wiele firm oferujących klientom kompleksowe usługi, gdy mowa o reklamie. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem kampanii reklamowej, to z pewnością szybko znajdziesz agencję, z którą będziesz mógł podpisać umowę.

 

Gdy mowa o rodzajach reklam, z których możesz skorzystać, to należy wskazać choćby na takie reklamy, jak:

 • Telewizyjna, prasowa, radiowa – są kosztowne, ale plusem jest bardzo duży zasięg – w ten sposób możliwe jest dotarcie do konsumentów z całej Polski.
 • Internetowa – to stosunkowo młoda forma reklamy, ale ciesząca się ogromną popularnością. Wpływ na zainteresowanie tą reklamą mają takie zalety, jak: cena (reklama jest tańsza niż np. telewizyjna) i duży zasięg.
 • Zewnętrzna. Nie ma znaczenia, czy mowa o małej, czy też dużej firmie – lokal każdej powinien wyróżniać się od konkurencji. Aby tak właśnie się stało, warto wykorzystać np. flagi reklamowe czy folię, którą można pokryć witryny sklepowe.

Z twojego punktu widzenia ważne są dwie rzeczy – reklama powinna być skuteczna i tania. Jeżeli oznakowałeś już punkt, w którym prowadzisz sprzedaż lub świadczysz usługi, to pozostaje ci dotarcie do potencjalnych klientów. Możesz to zrobić, wybierając np. ulotki.

Ulotki – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Bez wątpienia w swoich dłoniach miałeś wiele ulotek. Ile z nich pamiętasz? Jeżeli choć kilka, to na własnym przykładzie możesz stwierdzić, że ta forma reklamy jest skuteczna.

Poza projektem i wydrukiem ulotek, musisz pamiętać o ich dystrybucji. Czy to zadanie jest trudne? Z pewnością czasochłonne, a ty – jako właściciel – możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu, aby je samodzielnie rozprowadzić po okolicznych osiedlach.

Jeżeli zdecydowałeś się na ulotki, to ich kolportaż powinieneś zlecić firmie specjalizującej się w takich zadaniach.

 

Kolportaż ulotek – komu zlecić to zadanie?

Z pewnością wiesz, że kolportaż ulotek to najważniejszy element całej kampanii reklamowej – od tego, czy dotrą one do potencjalnych klientów, zależy, czy w przyszłości zdecydują się oni skorzystać z twojej oferty. Właśnie dlatego dystrybucję tych materiałów warto zlecić osobom, które się na tym znają.

 

Czy wiesz, że w sieci działają firmy, których główną usługą jest kolportaż ulotek? Korzystając z ich oferty, możesz liczyć, że:

 • Wszelkie szczegóły, w tym również cenę, uzgodnisz online, czyli bez konieczności osobistego spotykania się z przedstawicielami firmy.
 • Sam wskażesz rejony kolportażu materiałów reklamowych.
 • Będziesz mógł śledzić efekty.

Nowatorski produkt ulotkowania, godny polecenia to z pewnością ekolportaz.pl.

 

Skorzystaj z pomocy specjalistów, aby dotrzeć do potencjalnych klientów i skoncentruj się na obsłudze osób – to m.in. od niej zależy, czyli klienci wrócą do ciebie.

Sonda

Skąd czerpiesz na co dzień najświeższe informacje o mieście?
 • z prasy
 • z radia
 • z telewizji
 • z internetu
 • z wielu źródeł
zobacz wyniki

R E K L A M A

Rekomendacje