Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

 

Komfortowe samochody na wynajem zapewnia Comfortcar z Warszawy. Jest to wypożyczalni samochodów osobowych o bardzo szerokiej gamie marek i modeli samochodów idealnych zarówno do przemieszczania się po mieście, jak i na dalekie podróże. Klienci Comfortcar mają do wyboru samochody typu SUV, limuzyny oraz minivany.

Najczęściej wypożyczanymi są jednak małe i ekonomiczne samochody miejskie jak Renault Clio, czy Skoda Fabia. Flota pojazdów wypożyczalni jest systematycznie odnawiana, dzięki czemu do dyspozycji klientów pozostają samochody nowe, w pełni nowoczesne i bezpieczne. Biorąc pod uwagę tani koszt wynajmu to rewelacyjna okazja!

Poza Warszawą samochody wypożyczyć można w Krakowie, Trójmieście, Katowicach i Zakopanem. Wynajmując samochód na co najmniej trzy doby w cenie wynajmu znajduje się go podstawienie do klienta.

Analizując atuty oferty cenowej Comfortcar warto zauważyć, iż wypożyczalnia zapewnia kompleksową usługę wynajmu bez kaucji i dopłat w bardzo korzystnej cenie. Koszty wynajmu obejmują również dodatkowe wyposażenie na które zwykle składa się nawigacja GPS oraz fotelik dziecięcy. Podróżując z dziećmi nie trzeba martwić się o ich bezpieczną podróż, gdyż wypożyczalnia posiada w swej ofercie również ten rodzaj wyposażenia.

Zaletą wynajmu właśnie w Comfortcar jest możliwość skorzystania z porad obsługi dotyczących wyboru konkretnego modelu samochodu, optymalizacji kosztów usługi, eksploatacji. Co więcej pracownicy wypożyczalni są do dyspozycji klientów całą dobę. Kontakt online jest szybki i sprawny a to czyni wypożyczalnią nowoczesną.

Rezerwacja pojazdów odbywa się telefonicznie, stacjonarnie jak też przy pomocy formularza rezerwacji online. Dzięki rozwiązaniom informatycznym klienci nie muszą tworzyć nowych kont użytkowników a mogą rezerwować pojazdy z pozycji konta na Facebook czy w Google+.

Oferta Comfortcar jest wszechstronna i wciąż się poszerza. To samochody dla firm i osób prywatnych, na weekend w góry, jak i na wesele, czy do obsługi szkolenia firmowego. Każdy klient znajdzie dla siebie właściwy samochód przeglądając bogatą paletę marek i modeli aut na każdą kieszeń.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii